Școala Gimnazială,Comuna Bătrâni-Prahova Școala cea mai bună e aceea în care înveți înainte de toate să învețiNicolae Iorga

Scoala gimnaziala Batrani, Comuna Batrani, Judetul Prahova

OVERVIEW

This domain scoala-batrani-ph.info presently has an average traffic classification of zero (the lower the better). We have scanned sixteen pages within the web site scoala-batrani-ph.info and found zero websites associating themselves with scoala-batrani-ph.info. There is one contacts and locations for scoala-batrani-ph.info to help you reach them. This domain scoala-batrani-ph.info has been online for five hundred and ninety-three weeks, seventeen days, nine hours, and forty-two minutes.
Locations
Online Since
Mar 2013

SCOALA-BATRANI-PH.INFO RANKINGS

This domain scoala-batrani-ph.info is seeing variant levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for scoala-batrani-ph.info

Traffic ranking (by month) for scoala-batrani-ph.info

Traffic ranking by day of the week for scoala-batrani-ph.info

SCOALA-BATRANI-PH.INFO HISTORY

This domain scoala-batrani-ph.info was first documented on March 17, 2013. As of today, it is five hundred and ninety-three weeks, seventeen days, nine hours, and forty-two minutes young.
REGISTERED
March

LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES SCOALA-BATRANI-PH.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoala-batrani-ph.info Mobile Screenshot of scoala-batrani-ph.info Tablet Screenshot of scoala-batrani-ph.info

Whois Privacy Protection Service, Inc.

Whois Agent

PO Box 639

Kirkland, WA, 98083

US

SCOALA-BATRANI-PH.INFO HOST

I revealed that a single root page on scoala-batrani-ph.info took one thousand two hundred and ninety-seven milliseconds to come up. Our crawlers could not detect a SSL certificate, so therefore I consider this site not secure.
77.79.239.203

NAME SERVERS

ns5.anyservers.com
ns6.anyservers.com
ns20.anyservers.com
ns21.anyservers.com

SERVER OS

I observed that scoala-batrani-ph.info is utilizing the LiteSpeed operating system.

PAGE TITLE

Scoala gimnaziala Batrani, Comuna Batrani, Judetul Prahova

CONTENT

This domain states the following, "Inscriere Clasa I si Clasa Pregatitoare." We analyzed that the web site also stated " Școala cea mai bună e aceea în care înveți înainte de toate să înveți Nicolae Iorga." It also stated " CALENDARUL DE DESFĂŞURARE A EVALUĂRII NAŢIONALE PENTRU ABSOLVENȚII CLASEI A VIII-A ÎN ANUL ŞCOLAR 2014-2015. Calendar Evaluare Nationala 2015 la clasele II, IV si VI. Calendarul înscrierii în învățământul primar 2015 2016. CALENDARUL ÎNSCRIERII ÎN ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR pentru anul școlar 2014-2015. Școala la 140 de ani." The header had Scoala gimnaziala Batrani as the highest ranking search term. It was followed by Comuna Batrani, Judetul Prahova, and Constantin Leferman which isn't as ranked as highly as Scoala gimnaziala Batrani.

SEEK OTHER BUSINESSES

SCOALA ROMANO-BIZANTINA ORTODOXA

Autorizatie de functionare a scolii noastre cu includerea preotilor in ciclul scolastic pentru romanii din America si Europa. Am avut onoarea si privilegiul de a finaliza fondarea unei scolii ce are ca scop pastrarea valorilor istorice crestine autentice a romanilor orientali. Crearea acestei scoli reprezinta o cotitura fundamentala in abordarea relatiei spirituale dintre credinta identitara stramoseasca si diaspora romaneasca.

Scoala Petre Ispirescu - Acasa

Sa incep toate povestile frumoase si tot asa incepe si povestea noastra. O poveste cu un castel fermecat, pe care il gasesti pe Aleea Universitatii nr. E indata ce pasesti in el, te invaluie o atmosfera de basm. Zanele iti zambesc si te indruma sa le urmezi prin aventuri din care vei iesi intotdeauna invingator. Aca te-am facut curios, pe tine, cititorule mic si mare, te asteptam sa ne treci pragul ca sa te convingi ca ti s-a relatat tot adevarul.

Acasă - Școala Constantin Brâncuşi

Trebuie să încerci necontenit să urci foarte sus, dacă vrei să poţi să vezi foarte departe. Trebuie să încerci necontenit să urci foarte sus, dacă vrei să poţi să vezi foarte departe. Ziua Porţilor Deschise la Şcoala Constantin Brâncuşi. Încep pregătirile pentru înscrierea în învăţământul primar.

Scoala Culturala

Organizator ŞCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN, Bacău. MURGU EUGENIA ANGELA, catedra de istorie, ŞCOALA GIMNAZIALĂ OSTRA. Activități școala altfel 2015, Școala Gimnazială, Ostra. OMAGIUL NOSTRU EROILOR COPII lecţie demonstrativă dedicată Zilei Eroilor.

Scoala Gimnaziala Daniela Cuciuc Piatra Neamt

Scoala Gimnaziala Daniela Cuciuc Piatra Neamt. INSCRIERE IN CLASA PREGATITOARE 2015. Scrisoare catre elevi si parinti. IN ATENTIA ELEVILOR INSCRISI LA EVALUARE NATIONALA.